Troya Sunucusu ve Hikayesi

Metaren

GuildMaster
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
69
Tepkime puanı
17
Level
20
Konum
localhost
Web sitesi
silkroad.gen.tr
Sunucu
Efes
Türkiye sunucularından biri olan ve geribildirimlere göre en yüksek oyuncu sayısına sahip 2. sunucu olması beklenen Troya için GameGami tarafından yapılmış olan açıklama alıntılanmıştır.

( Çanakkale'nin Tevfikiye köyü yakınlarında yer alan Truva Antik şehri kalıntıları Truva atı günümüzde Hisarlık adıyla alınan bölgededir. Yerli ve yabancı turistleri bölgeye çeken Truva atının bir kopyası da şehir merkezinde yer almaktadır. )

Troya sunucusu, diğer tüm Silkroad Online Türkiye sunucularında olduğu gibi, 3500 kişi kapasiteli, 90 cap ve sadece chin karakter yapılandırmasına izin vermektedir. ( İlerleyen süreçte Avrupa ırkı ile karakter yapılandırılmasına izin verilecektir )

İda’nın eteklerinde tarihin en kanlı topraklarından birisi Troya!
İpek yolunun işlevsel şehirleri arasında yer alan Troya; Denizin, ticaretin ve destanların şehri olarak anılmaktadır.Binlerce yıllık tarihi ve unutulmaz destanı ila Troya en önemli savaş merkezlerinden birisi haline geldi. Tıpkı Efes gibi önemli bir liman şehri olan Troya’ya tarihte birçok medeniyet bu şehre hüküm sürmüştür.

Athena tapınağı ile kutsanmış bir benliği olan Troya’da yeni bir maceraya var mısın?

troya.png
 

Pompeo

New member
Katılım
27 Eyl 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Level
10
Sunucu
Myra
Eng. support?
 

Pompeo

New member
Katılım
27 Eyl 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Level
10
Sunucu
Myra
Dislike :cry:
 

Reklam

Üst