Rollet Online 80 Cap

PvP Server Rollet Online 80 Cap v1.001

indirmek için izniniz yok

Merhabalar Silkroad Camiasının İçerisinde Bulunan Değerli Arkadaşlar. Tanıtım konusuna başlamadan önce kendim ve projem olan Rollet Online ile alakalı bilgi vermenin doğru olacağını düşünüyorum. Şahsım bu sektörde sadece Rollet Online adı altında 120 Cap server açmış olup 120 cap serverım 3 yıl boyunca Silkroad camiasına kesintisiz hizmet vermiştir.

Daha sonrasında işletmekte olduğum restaurantların yoğunlaşması nedeniyle 3 senenin ardından Rollet Online 120 Cap Serverın kapatılacağı tarihi duyurarak piyasadan iş ahlakına uygun bir şekilde çekilmiştim.
Rollet Online projesine son verdikten sonra 2.5 senelik süreçte bağımı koparmayıp sürekli aktif olarak private silkroad sektörünü keyfi olarak takip etmekteydim.

İşlerimin rahatlaması ve arkadan gelen yiğenlerimizin işlerimizin başına oturabilecek yaş ve olgunluğa erişmesi ile birlikte artık daha fazla boş vaktim olmasından dolayı kendi kendime keyfi olarak veritabanımı hep geliştirdim.
Sürekli keyfi olarak diyorum bu işten gerçekten keyif alıyorum.

Sahip olduğum oyunda etkinlikler düzenlemek, sürekli yenilikçi bir politikada ilerlemek (Bunun anlamı hepimizin tabiriyle Cehennemsro tarzı yenilikler değil), oyuncuların verdiği emeğe,harcadıkları vakit ve paraya gerçekten saygı duyarak, sahibi olduğum oyunu maddi ve manevi olarak desteklemeyi kendime vazife olarak görüyorum.

Silkroad Server Piyasası çok iğrenç fikirli insanların iğrenç menfaatleri yüzünden, düzeltilmesi neredeyse imkansız olan bir önyargıya yenik düşmüş durumda.

Bu önyargı yüzünden dürüst bir politika ile hizmet veren oyunlar haksızlığa uğramaktadır. Konumuzu inceleyen herkesten temennim önyargılarınızı Rollet Online için bir kenara bırakmanız ve seçmiş olduğumuz cap sizin zevkinize uygunsa oyunumuza giriş yapıp bu serüvene bizimle birlikte devam etmenizdir.
Level Cap80
RACECH
Mastery240
Solo Experience10x
Party Experince11x
Sp Rate4x
Drop Rate3x
Gold Drop Rate3x
Max Plus+10
Fortres WarJANGAN
Fortres War TimeCumartesi 21:00 - 22:30
BA - CTFAKTİF
SILK SATIŞAKTİF
ACADEMYAKTİF DEĞİL
FELLOW PETSAKTİF DEĞİL
PURFICATION PILL BUGAKTİF DEĞİL
PH BOT OTO KERVANAKTİF DEĞİL

IP LİMİT4
PC LIMIT2
JOB LIMIT1


Grab Petleri Her Ay ITEM MALL'da Düzenli Olarak Değiştireceğiz. Daima Çeşitlilik Bulundurmayı Hedefliyoruz. Gereğinden Fazla Effect Bulunan Petleri Oyunumuza Dahil Etmeyeceğiz. Bütün Oyuncularımızın Bilgisine Sunuyoruz.

Yazar
Metaren
İndirilme
0
Görüntüleme
334
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar

Reklam

Üst