Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

80 Cap ★ ❤️1. GÜNDE 1K PLAYER | BU AKSİYON DOLU MECERADA HEMEN YERİNİ AL | Modern Online | En eğlenceli sistem | ❤️

Modern Online

Server Master

Vizyonumuz

Modern Online alt yapısı tamamen kendimize aittir.
2006'dan beri bulunan Silkroad Online tecrübemiz ile kurduğumuz bir serverdır.
Yönetim ekibi olarak aynı zamanda editör olduğumuz için sorunsuz bir server hizmeti sunuyoruz.
Başka serverlar gibi bakım yaparken edigör bekleme ve benzeri derdimiz yok.
Saatlerce sürecek olan bakımları bile dakikalar içerisinde yapacağız.
Uzunca yıllar akıllardan çıkmayacak olan 80 cap heyecanını yaşatmaya geliyoruz!

Modern Online serverımızın kapanma gibi bir durumu yoktur. Son bir player kalana kadar açık kalacaktır. Oyun sunucusu bünyemizde barındırılmaktadır.
Oyunumuzda REAL item satışı serbesttir. Herkes emeğinin karşılığını almayı hak eder.
İtem alıp satarken dolandırıcılık olmaması adına Resmi aracılık hizmeti veriyoruz.

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Modern Online Vizyonu konu içeriğine metin olarak eklenmiştir. Başarılar dilerim.

Modern Online

Server Master
Herkes 80 cap sever lakin çok fazla etkinlik , event , Unique , harita olmadığı için çabuk sıkılır bizler o çok sevdiğiniz 80 cap serverı günümüze taşıdık ve güncelledik 24 saat event , extra uniqler ve sürprizler ile 24 saat eğlence hedefliyoruz unutulmayacak bir 80 cap projesi çok yakında sizlerle.

Teskilat

Emektar
Devile +3 basamayan kalmayacak gibi :) İşte bu güzel özellik. Bazı kendini bilmez yöneticiler +1 basmayı bile zor tutuyor, deli gibi donate atmak mecburiyeti oluşuyor. Eline sağlık

Since1912

Emektar
Editörlük işlemini yapanlar tarafından açılmış sunucular her zaman keyifli oluyor. Kalabalık olmasa bile, mantık hatasından uzak olduğu için sunucuyu indirmeye değer.

Modern Online

Server Master
Editörlük işlemini yapanlar tarafından açılmış sunucular her zaman keyifli oluyor. Kalabalık olmasa bile, mantık hatasından uzak olduğu için sunucuyu indirmeye değer.
işin ustasından olunca daha da keyifli oluyor tabi ki bolca eğlenip zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız o günlere gideceğiz

Theaa

Yes
Yönetici
dostum beğenmene sevindim amacımız herkes için eşit adaletli ve bol eğlenceli bir server olması
Bende konusunu takip edenleri beğeniyorum. Sadece bu forum adına konuşmuyorum veya sadece sro amaçlı değil. Herhangi bir tanıtım yapılıyorsa ve cevap yazılabilme ihtimali olan bir alan ise, içerik sahibi içeriğini belli aralıklarla takip etmeli. Umarım tüm tanıtım yaptığınız forumlarda gelen soruları yanıtlıyorsunuzdur. 👍🏻

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Bende konusunu takip edenleri beğeniyorum. Sadece bu forum adına konuşmuyorum veya sadece sro amaçlı değil. Herhangi bir tanıtım yapılıyorsa ve cevap yazılabilme ihtimali olan bir alan ise, içerik sahibi içeriğini belli aralıklarla takip etmeli. Umarım tüm tanıtım yaptığınız forumlarda gelen soruları yanıtlıyorsunuzdur. 👍🏻
Saat 03:19 yoruma beğeni geldi diye bildirim gelmişti, ne oluyor bakayım derken konuyu tekrar görüntüledim. Aynı şekilde bende tebrik ederim.

Hulk

Emektar
Birbirinize methiye dizmeyi bırakıp sunucuya başlayacağınızı veya başlamayacağınızı belirtseniz?

Server detaylarını bende beğendim ama special uniqlerin tek noktada spawn olması saçma geldi. Sağlam 2-3 tane silah yapan guild sürekli kesecek ve farkı daha da açacak, onlara yetişene kadar bir çok oyuncu sıkılıp oyunu bırakabilir? Bunları düşünmemişsiniz sanırım?

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Server detaylarını bende beğendim ama special uniqlerin tek noktada spawn olması saçma geldi. Sağlam 2-3 tane silah yapan guild sürekli kesecek ve farkı daha da açacak, onlara yetişene kadar bir çok oyuncu sıkılıp oyunu bırakabilir? Bunları düşünmemişsiniz sanırım?
Mantıklı. +1 oy.

Modern Online

Server Master
Günlük olarak tüm reklam verdiğimiz forumları grupları kontrol ediyoruz server açıldıktan sonra da aynı sistem ile takip edip sonradan gelen oyuncularıda bilgilendirmeye devam edeceğiz <3

Modern Online

Server Master
Birbirinize methiye dizmeyi bırakıp sunucuya başlayacağınızı veya başlamayacağınızı belirtseniz?

dostum serverımızda drop rate çok hard değil herkes silahını yapabilir serverı kurarken bunları çok düşündük o yüzden herkes için eşitlik diyerek yola çıktık guild ile oynayan oyuncu ile solo oyuncu arasında hiç bir fark olmayacak şekilde tasarladık yorumun için teşekkür ederim <3