Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kapandı Dmgsro Online | 110 Cap | Free Silk | Drop System | Job | Events | G.O : 18.11.2022

rsilkroad

Server Master
dmg_beta.png

Not : DMGSRO Server Tanıtımına açılış tarihine kadar ekleme ve çıkarmalar olacaktır..
Tanıtım herkesin anlayacağı şekilde olabildiğince kısa ve basit şekilde hazırlanmıştır..

dmg-tanitim.png

Son düzenleme:

SahteHesap

Knight / Captain
Tanıtım güzel olmuşta ben mi göremedim bilmiyorum. Pandora box nasıl elde edilecek?

Since1912

Emektar
Serverda gold değersiz olacak sanırım? Birde Jangan ve Donwhang'ta mal alınca sadece Bandit'e mi satılabiliyor? Her seferinde pet kapatıp şehire mi dönmemiz gerekecek yani?

rsilkroad

Server Master
Serverda gold değersiz olacak sanırım? Birde Jangan ve Donwhang'ta mal alınca sadece Bandit'e mi satılabiliyor? Her seferinde pet kapatıp şehire mi dönmemiz gerekecek yani?

İmmortal ve Astrall Gold ile npcden alınıyor , 1 Tur 1 immo ve 1 astrall kadar kaar veriyor.
Oyunda Special kervan yok. Malı satıp tekrar mal alıyorsunuz. Bandit normal npcdir. Dw-Bandit yada jangan - bandit veya jangan 2.bandit npcsi kullanılabilir.

Banditte 2 tane npc var birbirinin kopyasıdır. Tek bir npcye bağlı kalınmaması için 2.ye böldük. Jangandan giderken 2.bandit npc daha yakın.

Hulk

Emektar
FGW sadece gold coin için mi var? Anlamadım?!