Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Web Panel GA Panel - Silkroad Web Panel

Silkroad Web Panel

gapanel

Server Editör
Katılım
17 Kas 2021
Mesajlar
3
Web sitesi
www.gapanel.com

GA PANEL

Panel
: www.gapanel.com
Tasarım1: tasarim1.gapanel.com
Tasarım2: tasarim2.gapanel.com
Tasarım3: tasarim3.gapanel.com
Dokümanlar: docs.gapanel.com (İçerik Hazırlanıyor)
Satış ve Destek: www.guzelajans.com
Discord: discord.gg/Anjc9mj3Je
Ürün Linki İçin Buraya Tıkla

GA Panel, Şubat 2021 tarihinde VSRO için geliştirilmeye başlayıp ve çalışmalarına devam eden en güncel web site panelidir. Panelin kurulumu ve kullanımı oldukça kolaylaştırılmış olup tüm soru ve sorunlarınız için önceden hazırladığımız Dokümanları inceleyebilir veya guzelajans.com üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. Güzel Ajans'ın sağladığı alt yapıda barındırılan GA Panel oyun sunucunuzun ip adresini gizleyerek olası DDoS ataklarına karşı bariyer oluşturduğu gibi trafik ve sunucu kaynaklarından tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
Yönetici paneli ve tema tasarımları Türkçe ve İngilizce dil desteklidir. Yakında yeni dil seçenekleri eklenecektir.

Beta sürecinin tamamlayıp, satışa hazır hale getirilmiştir.
Şuan için üç adet tema seçeneğine sahip olan panelin öncelikli ihtiyaçları karşılandıktan sonra yeni temalar hazırlanacaktır.

Hello there,
If you are reading this statement, the English language translation of the GA Panel and the promotional poster is not ready yet. I'm sorry to report this. In the coming days, we will integrate English language translation and payment methods such as Paypal, Stripe etc. Keep following us. :)


DEMO PANEL BİLGİLERİ
Demo Oyuncu Bilgisi:
Kullanıcı adı: test
Şifre: test

Demo Yönetici Bilgisi:
Giriş Bağlantısı: tasarim1.gapanel.com/admin
Yönetici E-posta: test@test.com
Yönetici Şifre: test
NOT: Demo panele ait ayarları değiştirmenize müsaade edemiyoruz. Oyuncu ve mağaza gibi özellikleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz!

GA Panel henüz çok taze olduğu için gelişim sürecini birlikte yaşayacağız. Bütün müşterilere yeni versiyon güncellemesi anlık olarak dağıldığı gibi güncelleme detayını yönetim panelinden takip edebilirsiniz.

(Yeni) OTOMATİK KURULUM
Panel kurulum sürecinde sunucu bilgilerini 3. kişilerle paylaşmanıza gerek kalmıyor. Kurulum süreci kısa ve oldukça basit olduğu gibi tüm kontrol elinizde!

(Yeni) ÇOKLU TASARIM & Çoklu Dil Desteği
Tek lisans ile tüm tasarımlara erişim sağlayıp anında değişiklik yapabilirsiniz.
Yönetici panelinde ve tüm tasarımlarda Türkçe ve İngilizce dil desteği hazır!
Görsel Açılmıyorsa Buraya Tıklayın


gapane-multi-theme.gif
GÜNCELLEME BİLDİRİMLERİ

LİSANS ANAHTARI
GA Paneli kullanabilmek için bir lisansa ihtiyacınız olacak. Güzel Ajans, satın aldığınız her panel hizmeti için bir lisans anahtarı üretir ve paneli etkinleştirmek (destek almak) için buna ihtiyacınız olacaktır.

WEBMALL - WEB (F10) MAĞAZA

Yeni nesil oyun içi silk mağaza (F10) görünümüyle web siteniz üzerinden Silk&Kredi ürünleri satabilirsiniz. Web mağazadan satılan ürünler karakterin envanterinde boş yerin olup olmadığını kontrol ettikten sonra ürünü teslim teslim eder. Web mağaza aracılığıyla sadece eşya değil gold, SP, silk, rütbe ve kredi satışı yapabilirsiniz.

ÇOKLU ÖDEME ENTEGRASYONU
Oyunculara kredi (TL, USD vb...) ödemesini HipopoTamya.com, PayOp.com ve Maxigame aracılığı ile alabilirsiniz.

DESTEK SİSTEMİ
Oyuncuların şikayet&taleplerine yanıt verebilmeniz için destek talep sistemi geliştirildi. Yönetici paneline erişen kullanıcıya "Destek Personeli" yetkisini tanımlayarak sadece destek taleplerine erişmesini sağlayabilirsiniz. Böylece yönetim paneli üzerinden oyuna istenmeyen müdahaleleri engellemiş olursunuz. Şuanda sisteme entegreli olarak çalışan destek sistemi ilerleyen günlerde eklenti haline getirilecek ve destek sistemini devre dışı bırakabileceksiniz.

SIRALAMA (RANK) SİSTEMİ
Silkroad Online oyuncuları içinde bulundukları rekabetin neresinde olduklarını görmeyi isterler. Log kayıtları için GA Logger progrmaı aracılığıyla kayıt altına alınan verileri panel üzerinde okunabilir hale getirdik.
Sıralama sistemi anlık&aylık unique, oyuncu puanı, oyuncu seviyesi ve guild kriterlerine göre sıralama yapmaktadır.KURUMSAL E-POSTA & GİZLİ YANIT
Oyuncular kayıt olma veya şifre sıfırlama işlemlerinde 2 farklı yöntem kullanılabilir. Klasik vsro panellerde gizli yanıt sistemi kullanılmaktadır. Spam ve sahte hesapları önlemek için e-posta sisteminin kullanılmasını öneriyoruz. Bu yöntemde oyuncular kayıt olma veya şifre sıfırlama işlemlerinde e-posta adreslerini doğrulamaları gerekir. E-posta servisinde tempmail.com ve yopmail.com gibi 30.000'den fazla sahte e-posta servisi engellenmiştir. GA Panel ilk kurulduğunda oyuncularınıza noreply@gapanel.com adresi üzerinden e-posta gönderir. Kurumsal e-posta servisini satın almanız durumunda oyuncularınıza info@oyunadi.com yani kendi alan adınız ile eposta gönderimi yapabilirsiniz. E-posta gönderim işlemlerinde Amazon SES servisi kullanıldığı için bütün mail platformlarına güvenilir ve sorunsuz e-posta gönderimi yapılmaktadır.
Tüm e-postalar şuan için tek bir tasarım ile gönderiliyor ancak ilerleyen günlerde e-posta tasarımını seçebileceksiniz.

EKLENTİ - MODÜL YAPISI
GA Panele eklentiler sayesinde çeşitli özellikler kazandırıyoruz. Bu eklentileri ihtiyacınıza göre aktifleştirip kullanabilirsiniz.
Geliştirme süreci devam ettiği için yeni geliştirilecek olan modülleri demo panel üzerinden inceleyebilirsiniz.

UYGUN FİYAT GARANTİSİ
"Panelin tanıtımına özel ilk 10 kişiye 6 aylık ücretsiz lisans HEDİYE!" sloganı ile ilk kampanyamızı tamamlamıştık.
2. kampanya olarak lisans fiyatlarını aşağıya çektik. Uzun süre boyunca uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunmayı planlıyoruz.
Lisans ödemelerini kredi kartı, havale veya Hipopotamya bakiyesi ile yapabilirsiniz.
Panelin kurulumu için gerekli olan alan adını Güzel Ajans üzerinden veya farklı alan adı sağlayıcısından alabilirsiniz.
SİPARİŞ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİN!

İlginiz için teşekkür eder mutlu günler dileriz :)
 

Metaren

Forum Master
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
355
Web sitesi
metaren.net.tr
Paneli beğendiğimi diğer konuda belirtmiştim aslında, ama GA Panel tanıtım metninin içerisine yazmazsam olmazdı. Özellikle Tasarım1'e bayıldım. Kullanıcı ve Admin panelleri oldukça anlaşılır, Onbinlerce kullanıcı tarafından kullanılmış GGami paneli olması, Silkroad oyuncuları için büyük bir avantaj, buna bağlı olarak yöneticiler içinde avantaj.

Bir içerik üretmek ve bu içerik üzerinden para kazanmak için, öncelikle reklamının yapılması gerektiği de bilinen bir gerçek ki, tanıtımınızı metin halinde yapmış olmanız yerli - yabancı oyun yöneticileri tarafından hızlı çeviri, anlaşılabilir bilgi ve arama motorları tarafından kolay bulunma imkanı sağlıyor. Bu konuda da sizi tebrik etmek isterim.

Konu içeriğinde süper bilgiler, @Teskilat 'ında belirttiği gibi kampanya metinleri mevcutken, gizli ek masrafın ücreti hakkında bilgi olmasını da beklerdim.
Kurumsal e-posta servisini satın almanız durumunda
Kurumsal e-posta servisi gerçekten güzel, ek ücret alınması kabul edilebilir bir servis ancak bedeli nedir?

Ütopik bir sunucu hayalim var. (Birkaç yıldır, gerçekleşmesi veya yeterince rekabetin oluşması, oyunculara içeriği anlatması biraz zor.) Bu panelde cep telefonu ile doğrulamanın olması, herhangi bir kısa sms firması veya birkaç kısa sms firmasının api si ile çalışabilir hale gelmesi, silkroad panelin zaten en iyiler arasında yer almasının yanı sıra, farklı bir boyuta çıkmasını sağlayabilir.

Üyelik aktivasyonu için SMS onayı veya SMS aktif edeni oyun içerisinde otomatik örneği HWAN Level 20 yapmasını sağlayabilir.

SMS Onaylı Metaren
 

gapanel

Server Editör
Katılım
17 Kas 2021
Mesajlar
3
Web sitesi
www.gapanel.com
Hizmet verirken peşimizde koşturmak yerine sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Bu yüzden lisans fiyatları çok uygun uygun olsa da çeşitli (lisans, alan adı veya oyuncularınız için e-pin bakiye vb..) kampanyaları yapmayı düşünüyoruz. Tabi bunu sağlayabilmemiz için hayatta kalmamız şart dolayısıyla satışlar can suyu olmaktadır :)

Tasarımlar konusunda öz eleştiri yapmam gerekirse, özgün temalar eklemeyi planlıyoruz fakat bizim ve diğer oyuncular tarafından beğenilen tasarımları önce eklemeyi tercih ettik. Bu konu olumlu&olumsuz birçok görüşü doğurmaktadır şuan için anlayışla karşılamaktayız.

VSRO'nun en gelişmiş paneli olması konusunda iddialıyız bu yüzden projenin gelişime odaklanmış durumdayız. Tanıtım çalışmalarına yeni başlıyoruz fakat en iyi reklamın oyunlar üzerinde işleyen proje olduğuna inanıyoruz. Gelişim sürecine değinmişken @Metaren 'ın bahsettiği sms ile üyelik doğrulama özelliği planlarımız arasında yer alıyor. "El elden üstündür" ata sözünde olduğu gibi biz sadece sms doğrulaması olarak düşündük, yukarıda bahsedilen üyelere özel rozet veya oyun içi ek özellik sunulması işi farklı bir boyuta taşıyacaktır. Bu öneri için teşekkür ediyorum :)

Son olarak gizli ücret konusuna değinmek istiyorum. Aslına bakarsanız e-posta gönderim süreci çok meziyetli. Geçerli hesaplara gönderilmesi, spam işlem yapılmaması vb gibi kriterler hayati önem taşıyor. Bu şartları sağlamadığınızda gmail platformu diğer oyuncularınızın e-posta almasını engelleyebilmektedir. Günlük ip limiti ve 30.000+ sahte e-posta servisinin (tempmail.com, yopmail.com..) kullanılmasını engellenerek tedbir alınmaktadır. Bu koşulları sağladığımıza rağmen e-posta sunucu firmalarından maliyetler hakkında sabit bir fiyatlandırmaya erişemedik. Örneğin, 5 alan adına kadar X$ ücret varken 5~10 XX$ ücret çıkmaktadır. Tüm e-postaların gönderim maliyeti tarafımızdan karşılanıyor ama alan adı için fiyatlandırmayı çözene kadar mevcut şartlara (abonelik limitimiz) göre fiyat vermemiz gerekiyor. Siz noreply@gapanel.com e-posta servisini kullanmayı tercih ederseniz lisans bedeli haricinde ek bir ücret ödemeden tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

Hayaliniz için harekete geçtiğinizde elimizden gelen desteği yapacağımızdan emin olabilirsiniz :)
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
 

YsgBilisim

Sponsor Editör
Katılım
15 Kas 2021
Mesajlar
6
Web sitesi
ysgbilisim.com

GA PANEL

Panel
: www.gapanel.com
Tasarım1: tasarim1.gapanel.com
Tasarım2: tasarim2.gapanel.com
Tasarım3: tasarim3.gapanel.com
Dokümanlar: docs.gapanel.com (İçerik Hazırlanıyor)
Satış ve Destek: www.guzelajans.com
Discord: discord.gg/Anjc9mj3Je
Ürün Linki İçin Buraya Tıkla

GA Panel, Şubat 2021 tarihinde VSRO için geliştirilmeye başlayıp ve çalışmalarına devam eden en güncel web site panelidir. Panelin kurulumu ve kullanımı oldukça kolaylaştırılmış olup tüm soru ve sorunlarınız için önceden hazırladığımız Dokümanları inceleyebilir veya guzelajans.com üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz. Güzel Ajans'ın sağladığı alt yapıda barındırılan GA Panel oyun sunucunuzun ip adresini gizleyerek olası DDoS ataklarına karşı bariyer oluşturduğu gibi trafik ve sunucu kaynaklarından tasarruf etmenizi sağlamaktadır.
Yönetici paneli ve tema tasarımları Türkçe ve İngilizce dil desteklidir. Yakında yeni dil seçenekleri eklenecektir.

Beta sürecinin tamamlayıp, satışa hazır hale getirilmiştir.
Şuan için üç adet tema seçeneğine sahip olan panelin öncelikli ihtiyaçları karşılandıktan sonra yeni temalar hazırlanacaktır.

Hello there,
If you are reading this statement, the English language translation of the GA Panel and the promotional poster is not ready yet. I'm sorry to report this. In the coming days, we will integrate English language translation and payment methods such as Paypal, Stripe etc. Keep following us. :)


DEMO PANEL BİLGİLERİ
Demo Oyuncu Bilgisi:
Kullanıcı adı: test
Şifre: test

Demo Yönetici Bilgisi:
Giriş Bağlantısı: tasarim1.gapanel.com/admin
Yönetici E-posta: test@test.com
Yönetici Şifre: test
NOT: Demo panele ait ayarları değiştirmenize müsaade edemiyoruz. Oyuncu ve mağaza gibi özellikleri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz!

GA Panel henüz çok taze olduğu için gelişim sürecini birlikte yaşayacağız. Bütün müşterilere yeni versiyon güncellemesi anlık olarak dağıldığı gibi güncelleme detayını yönetim panelinden takip edebilirsiniz.

(Yeni) OTOMATİK KURULUM
Panel kurulum sürecinde sunucu bilgilerini 3. kişilerle paylaşmanıza gerek kalmıyor. Kurulum süreci kısa ve oldukça basit olduğu gibi tüm kontrol elinizde!

(Yeni) ÇOKLU TASARIM & Çoklu Dil Desteği
Tek lisans ile tüm tasarımlara erişim sağlayıp anında değişiklik yapabilirsiniz.
Yönetici panelinde ve tüm tasarımlarda Türkçe ve İngilizce dil desteği hazır!
Görsel Açılmıyorsa Buraya Tıklayın


Ekli dosyayı görüntüle 424
GÜNCELLEME BİLDİRİMLERİ

LİSANS ANAHTARI
GA Paneli kullanabilmek için bir lisansa ihtiyacınız olacak. Güzel Ajans, satın aldığınız her panel hizmeti için bir lisans anahtarı üretir ve paneli etkinleştirmek (destek almak) için buna ihtiyacınız olacaktır.

WEBMALL - WEB (F10) MAĞAZA

Yeni nesil oyun içi silk mağaza (F10) görünümüyle web siteniz üzerinden Silk&Kredi ürünleri satabilirsiniz. Web mağazadan satılan ürünler karakterin envanterinde boş yerin olup olmadığını kontrol ettikten sonra ürünü teslim teslim eder. Web mağaza aracılığıyla sadece eşya değil gold, SP, silk, rütbe ve kredi satışı yapabilirsiniz.

ÇOKLU ÖDEME ENTEGRASYONU
Oyunculara kredi (TL, USD vb...) ödemesini HipopoTamya.com, PayOp.com ve Maxigame aracılığı ile alabilirsiniz.

DESTEK SİSTEMİ
Oyuncuların şikayet&taleplerine yanıt verebilmeniz için destek talep sistemi geliştirildi. Yönetici paneline erişen kullanıcıya "Destek Personeli" yetkisini tanımlayarak sadece destek taleplerine erişmesini sağlayabilirsiniz. Böylece yönetim paneli üzerinden oyuna istenmeyen müdahaleleri engellemiş olursunuz. Şuanda sisteme entegreli olarak çalışan destek sistemi ilerleyen günlerde eklenti haline getirilecek ve destek sistemini devre dışı bırakabileceksiniz.

SIRALAMA (RANK) SİSTEMİ
Silkroad Online oyuncuları içinde bulundukları rekabetin neresinde olduklarını görmeyi isterler. Log kayıtları için GA Logger progrmaı aracılığıyla kayıt altına alınan verileri panel üzerinde okunabilir hale getirdik.
Sıralama sistemi anlık&aylık unique, oyuncu puanı, oyuncu seviyesi ve guild kriterlerine göre sıralama yapmaktadır.KURUMSAL E-POSTA & GİZLİ YANIT
Oyuncular kayıt olma veya şifre sıfırlama işlemlerinde 2 farklı yöntem kullanılabilir. Klasik vsro panellerde gizli yanıt sistemi kullanılmaktadır. Spam ve sahte hesapları önlemek için e-posta sisteminin kullanılmasını öneriyoruz. Bu yöntemde oyuncular kayıt olma veya şifre sıfırlama işlemlerinde e-posta adreslerini doğrulamaları gerekir. E-posta servisinde tempmail.com ve yopmail.com gibi 30.000'den fazla sahte e-posta servisi engellenmiştir. GA Panel ilk kurulduğunda oyuncularınıza noreply@gapanel.com adresi üzerinden e-posta gönderir. Kurumsal e-posta servisini satın almanız durumunda oyuncularınıza info@oyunadi.com yani kendi alan adınız ile eposta gönderimi yapabilirsiniz. E-posta gönderim işlemlerinde Amazon SES servisi kullanıldığı için bütün mail platformlarına güvenilir ve sorunsuz e-posta gönderimi yapılmaktadır.
Tüm e-postalar şuan için tek bir tasarım ile gönderiliyor ancak ilerleyen günlerde e-posta tasarımını seçebileceksiniz.

EKLENTİ - MODÜL YAPISI
GA Panele eklentiler sayesinde çeşitli özellikler kazandırıyoruz. Bu eklentileri ihtiyacınıza göre aktifleştirip kullanabilirsiniz.
Geliştirme süreci devam ettiği için yeni geliştirilecek olan modülleri demo panel üzerinden inceleyebilirsiniz.

UYGUN FİYAT GARANTİSİ
"Panelin tanıtımına özel ilk 10 kişiye 6 aylık ücretsiz lisans HEDİYE!" sloganı ile ilk kampanyamızı tamamlamıştık.
2. kampanya olarak lisans fiyatlarını aşağıya çektik. Uzun süre boyunca uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunmayı planlıyoruz.
Lisans ödemelerini kredi kartı, havale veya Hipopotamya bakiyesi ile yapabilirsiniz.
Panelin kurulumu için gerekli olan alan adını Güzel Ajans üzerinden veya farklı alan adı sağlayıcısından alabilirsiniz.
SİPARİŞ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİN!

İlginiz için teşekkür eder mutlu günler dileriz :)
Ga Panel Safa Kardeşim Gerçekten Başarılı Bir İşe İmza Atmış Tüm Sunucularımızda Ga Panel Kullanımını Direk Tavsiye Ediyoruz Ve Tüm Müşterilerimiz Fazlası İle Memnun +1