Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İlk Canlı Yayın

Metaren

Forum Master
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
369
Web sitesi
metaren.net.tr
Silkroad Online Türkiye sunucularının kapalı beta versiyonu 21 Eylül Pazartesi günü aktif olacak. Kapalı beta öncesi, GameGami yönetimini tanışma ve popüler soruları yanıtlama amacıyla 18.09.2020 Cuma günü 21:00'da canlı yayında olacak. Canlı yayın duyurusu resmi siteden alıntılanmıştır.

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Kapalı Beta öncesi Silkroad Online Türkiye sunucuları, GameGami ve gelecek planlarımız hakkında CEO'muz sayın Mehmet Zeyd KAZANCI'nın katılımıyla Cuma günü saat 21:00’da YouTube kanalımız üzerinden canlı yayın gerçekleştirilecektir.

Moderatörlerimiz yönetiminde gerçekleştirilecek olan bu yayına katılım göstermek isteyen yayıncıların streamer@gamegami.com adresine sormak istedikleri sorularla beraber, ad, soyad ve yayıncı bilgilerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.

Yayıncılar sorularını yöneltmek için canlı yayınımıza resmi Discord hesabımız üzerinden katılım sağlayacaklardır. Katılım gösterecek yayıncı sayısı sınırlı sayıda olacak olup, katılım gösteren yayıncılara oyunculara dağıtmaları adına 20'şer adet Beta Aktivasyon kodu verilecektir.canlı yayın.png