Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kapalı Beta Nedir? Silkroad Online Kapalı Beta Bildirisi

Metaren

Forum Master
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
229
Konum
localhost
Web sitesi
metaren.web.tr
Sunucu
Private
Kapalı Beta ile ilgili GameGami tarafından yapılan açıklama alıntılanmıştır. Detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.1- Kapalı beta nedir?

Kapalı beta yalnızca sınırlı sayıda kişinin katılım sağlayabileceği, oyun geliştiricileri tarafından oyunun açılışından önce tüm ayrıntıları ile test edilebilmesi için siz oyuncularımıza sunulan özel ve sadece sınırlı sayıdaki oyuncuya açılacak bir oyun sürümdür.

2- Kapalı betaya kimler katılabilir?

Belirlenen tarihler aralığında resmi internet sitemizden üyelik oluşturan kullanıcılarımız arasından yapılacak çekiliş ile seçilen kullanıcılara ve sosyal medya sayfalarımızdan belirli aralıklarla paylaşılacak olan Beta Aktivasyon kodunu resmi sitemiz üzerinden aktif eden oyuncularımız kapalı beta sürümüne katılmaya hak kazanacaktır. Toplamda 1.000 adet Aktivasyon Kodu paylaşılacaktır.

3- Aktivasyon kodunu nasıl elde edebilirim ve nasıl kullanabilirim?

Aktivasyon kodu beta sürümüne katılmaya hak kazanan oyuncularımıza mail yolu ile gönderilecektir. Bu aktivasyon kodunu resmi sitemiz üzerinden giriş yaptıktan sonra kullanabileceksiniz.

4- Kapalı beta için oyunu nasıl indirebilirim?

Resmi internet sitemiz üzerinden oyunumuzun indirme linkleri hesabını aktif etmiş oyuncularımız için aktif hale getirilecektir.

5- Kapalı beta için indirdiğim oyunu açılışta da kullanabilir miyim?

Evet, beta için indirdiğiniz sürümü resmi açılışımızda da kullanabilirsiniz.

6- Kapalı beta için aldığım üyeliği açılışta da kullanabilecek miyim?

Evet, beta için aldığınız üyeliğinizi resmi açılışımızda da kullanabilirsiniz.

7- Kapalı beta süreci nasıl işleyecek?

Beta sürümünün iki aşaması olacaktır. Her iki aşamada da oyun içi etkinliklerle birlikte kale savaşı testleri de gerçekleştirilecektir.
a. İlk aşamada tüm karakterler 1 seviye, normal açılış standartlarında ve hesaplarında sınırsız silk yüklenmiş bir şekilde başlayacaktır.
b. İkinci aşamada tüm karakterler 90 seviye, tam ekipmanlı, tecrübe puanlı ve hesaplarına sınırsız silk yüklenmiş bir şekilde devam edecektir.

8- Kale savaşı hangi gün ve saatte nasıl test edilecek?

Kapalı beta süreci 2 hafta devam edecektir. Bu süre zarfında pazar günleri kale savaşı başlatılarak test edilecektir.

9- Tespit edilen olası bir problemi size nasıl bildirebilirim?

Resmi internet sitemiz üzerinden üyeliğinize giriş yaparak sol bölümde bulunan “Destek” seçeneğinden destek talebi oluşturabilir, her türlü soru ve problemlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

10- Kapalı beta sürümü ne kadar süre aktif olacak?

Kapalı beta sürümü 2 hafta açık kalacak olup, gerekli görüldüğü takdirde uzatılacaktır.

11- Kapalı betadaki karakterler silinecek mi?

Kapalı beta sürecinde oluşturduğunuz karakterler ve hesabınızda ücretsiz bir şekilde test amacıyla yüklenen Silk’ler beta süreci tamamlandığında silinecektir.
 

Reklam

Reklam