Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Sagalassos Silkroad | 110 Cap | Free Silk | Play2Win

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Merhaba,

Uzunca süredir hayal dünyamızda geliştirilen, uzun soluklu olabilme alt yapısına sahip sunucumuzu hayata geçirmeye karar verdik. Henüz aktif kullanıcı girişine açılmamış beta sürecindeki server bir çok yapısal değişikliğe sahiptir. Yapılan tüm işlemlerin temel amacı oyunun düzenli olarak açık kalabilmesi ve rekabetin süreklilik sağlamasıdır.

Haftada iki gün FTW, Server geneli Donate limit, Sabit IP & PC limit, Salagassos özel Drop düzenlemeleri gibi bir çok başlıkta detaylı bilgilendirmeler yayınlanmıştır.

FGW

FTW

Diğer Duyurular

Sagalassos Forumu

Since1912

Emektar
Bu proje hayal olarak kalmaya devam mı edecek? Diğer forumda da hiçbir şey paylaşmamışsınız. Burada da reklamı yok?

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Bu proje hayal olarak kalmaya devam mı edecek? Diğer forumda da hiçbir şey paylaşmamışsınız. Burada da reklamı yok?
Birçok detayı bize göre tamamlanmış 110 Cap sunucumuz 2023 yılında hizmete açılabilir. Reel mesleklerimizden dolayı Kasım ayının yoğun geçmesi bekleniyor. Oyunun beta sürecinde vakit ayırabilmemiz gerekiyor. Büyük açılış sonrasında GM görmenize veya iletişime geçmenize gerek kalmayacak bir yapı olacağı için, sonrasında oyun oyunculara emanet devam edecek ve haftalık bakımlar ile takip edilebilecek diye ümitliyiz.

Henüz net tarih belirlenmedi. Grafik tasarım sürecine başlanmadı.

@Since1912 sen takipte kal, sürpriz etkinlikler geliyor.

Teskilat

Emektar
Siz kendi aranızda neler konuşuyorsunuz böyle :unsure:

Sabitlenmiş konu tanıtımı olduğunu şuan farketdim desem inanır mısınız? :cry:

Hulk

Emektar
Baya iyi gözüküyor bi ince göz gezdirdim.

Domaini çok beğendim (silkroad.net.tr) ama server ismi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. SA-GA-LAS-SOS çok uzun?

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
@Teskilat @Hulk

Sagalassos ismi tarihi şehirden alıntı yapılmıştır. Burdur'da antik kent olarak ziyarete açıktır. 4 heceden oluşan bir isim ve 10 karakter.

Sunucunun ismi konusunda bir çekincemiz yok, sunucu detaylarını değerlendirerek buradan veya Sagalassos için açtığımız forumdan bizimle görüşlerinizi paylaşmanıza ihtiyacımız var. Sonuçta bireysel düşünce ve hayal gücüyle oluşturulmuş bir yapı. Diğer server tanıtımlarına yazdığınız yorumları özenle okuyor ve sunucuya katkı sağlayabilecek bilgiler olduğunu da değerlendiriyorum. Aynı şekilde bizim hizmete sunacağımız sunucuyu da yorumlamanızı beklerim :coffee: :geek:😇