Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

SeaSro 100 Cap Güncel Gold Piyasası

Metaren

Forum Master
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
213
Konum
localhost
Web sitesi
metaren.web.tr
Sunucu
Private
NeferOyun bünyesindeki SeaSro 100 Cap sunucusunda TL karşılığında gold satın almanın iki yöntemi bulunmaktadır. Hemen hemen iki yöntemde de piyasa aynı rakamlara karşılık gelmektedir.

1-) Market ürünleri satmak,

Eğer SeaSro'da golda ihtiyacınız var ise, website marketinde bulunan ve TL ile satışı gerçekleştirilen ürünlerden alarak, oyun içerisinde nakite döndürebilirsiniz. Ortalama piyasa 1.4 TL'ye denk gelmektedir. Bu rakamların üzerinde çeşitli ürünleri tabii ki satabilirsiniz ancak ne kadar hızlı olacağını sizin düşünmeniz gerekir !

Örneğin 30 TL karşılığında marketten 1 adet "premium plus" satın aldınız. Bu ürünü şehirde stall açarak 21b - 22.5b aralığında bir fiyata rahatlıkla satabilirsiniz.

2-) Gold Satıcılarından satın almak,

Oyun içerisindeki tek amacı, oyun goldu biriktirerek bu goldu TL'ye dönüştürmek olan bir kitle mevcut. Düzenli kervan çeken ve biriktirdiği goldu nakite çeviren bu kitleden 1b 'yi 1.2 TL 'ye alabilmeniz mevcut.

Tabii ki, itemlere + basarak oyun içi golda satıp gold biriktirinler veya düzenli olarak godbless ödüllü uniqlerde zaman geçiren, roc stone satarak gold elde eden ve bu goldu satanlarda mevcut. Ancak bu oyuncular satış yaptığı gibi dönem dönem de alım yapmaktalar, gereksiz yere piyasayı düşürmezler. Yani 1.2TL yerine , 1.4 - 1.6 TL karşılığında satışa sunmaktadırlar.

BONUS !

Oyun içerisindeki Trader / Hunter guildleri güçleri yettiği sürece Hotan - Bandit Special Trader NPC'si arasında kervan çekmekteler. Kervan yaklaşık 400m karşılığında dolduruluyor. Tam dolu yani 8/8 traderin bulunduğu bir partide ve tüm trader karakterler yakın mesafede ise yaklaşık 2b net kar elde ediyorsunuz.

Ek bilgi : Her bilgisayar sadece 1 trader karakter açabiliyor. Trader karakteri farklı bir oyuncuya trace atarak taşıyabilir, yan char olarak hunter karakter ile korumaya destek olabilirsiniz.
 

Reklam

Reklam