Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Silkroad Online Görevleri Nedir? Temel Bilgi

Metaren

Forum Master
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
213
Konum
localhost
Web sitesi
metaren.web.tr
Sunucu
Private

Görev nedir?​

Görev sadece basit bir canavar avlama sistemi değil. Oyuncuları eğlendirir ve büyüyen şanslar verir.
Organize edilen görevler, canavar avlama ve jenerik savaş alanında olduğu gibi itemleri yağmalama gibi benzer aktiviteleri içerir, kolay ve çabuk büyümeyi sağlayan daha fazla tecrübe puanı ve daha iyi ödüller sunar. Ayrıca daha fazla eğlence ve kavrayış eklemek için hikayeyi ve oyun sisteminin arka planını anlatır.

Normal bir görev NPC (Non-Player Character.Oyuncu Olmayan Karakter) ile gerçekleşen bir konuşma sırasında verilir.

quest_system_img1_1.jpg

Göreviniz verildiğinde, verilen görevinizi Görev penceresi'nde (Q) onaylayabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz görevinizi, kısıtlamaları, Altın, Tecrübe Puanı, İtem, vs. gibi ödülleri de görebilirsiniz ve görevinizi sürdürürken Görev penceresini (Q) açarak ilerleme durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

quest_system_img1_2.jpg

Görevinizi gerçekleştirirken bir NPC bulmanız gerekiyorsa, NPC’yi haritada görüntülemek için Görev penceresindeki (Q) görev başlığına tıklayın.
  • Görevinizi tamamladıktan sonra ödülünüzü almak için NPC’ye uğradığınızda veya belirli bir itemin NPC’ye taşınması gibi özel bir görev sürdürdüğünüzde, kolaylıkla aradığınız NPC’yi harita üzerinde bulabilirsiniz.
quest_system_img1_3.jpg

quest_system_img1_4.jpg


Aldığınız görevi bırakmak istiyorsanız, Görev penceresinin (Q) altında bulunan Görevi Bırak düğmesine tıklayarak verilen görevi bırakabilirsiniz.
 

Reklam

Reklam