Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Silkroad Online Türkiye Olympos Sunucusu Açılıyor!

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Merhaba,

TRSRO 28.10.2022'de Olympos sunucusunu aktif ediyor! iSRO döneminden hatırladığımız Olympos ismi ile yeni sunucusunu hizmete açacak olan GameGami Silkroad Severleri bünyesinde tutmayı, rekabete sıfırdan başlamak isteyenlerin gönlünü almayı hedefliyor!

Tv100

Emektar
Şu yeni sistemleri bilsem başlamak isterdim. Yeni job sistemine dair hiçbir bilgim yok bu yüzden cesaret edemiyorum. Pre devil dress pet global reverse derken bir dünya masraf yapıcaz sonra char çöp kalacak.

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Şu yeni sistemleri bilsem başlamak isterdim. Yeni job sistemine dair hiçbir bilgim yok bu yüzden cesaret edemiyorum. Pre devil dress pet global reverse derken bir dünya masraf yapıcaz sonra char çöp kalacak.
Çöp olmaz, düzgün nick ile açarsan karakteri komple satarsın bence. Ama job sistemi hakkında benimde bilmediğim çok şey var. Düzgün bir yayıncı bulup sıfırdan yeni job sistemi ile ilgili içerik üretmesini talep etmek lazım.

Tv100

Emektar
Çöp olmaz, düzgün nick ile açarsan karakteri komple satarsın bence. Ama job sistemi hakkında benimde bilmediğim çok şey var. Düzgün bir yayıncı bulup sıfırdan yeni job sistemi ile ilgili içerik üretmesini talep etmek lazım.
Vallaha süper olur, biraz bakınayım dedim YouTube videolarına ama herkes bambaşka konulara girmiş 1 saattir boşa video izliyorum. Daha basitten başlayıp anlatan birine ihtiyacımız var :cautious:

Since1912

Emektar
@Tv100 private oyuncusuyuz biz bro :LOL:

1100 Silk için 400 TL vermen lazım biliyorsun değil mi?

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Olympos ile ilgili ayak sesleri 3 gün önceden duyuluyormuş meğer, anlayana :cool:

Teskilat

Emektar
Bizden bi cacık olmaz istikrar yok bende. Başlıyorum desem 64 olmadan bırakırım. Burada tanıtımı yapılmıyor ama bir dünya yeni server açılıyor, her cuma günü 20 tane yeni sw var :D

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Aynen burada tanıtımlar az ama onlarca server açılıyor. @Metaren @Theaa neden burada tanıtım yapmıyorlar :rolleyes:
@Teskilat @Since1912 bizimde motivasyonumuzu düşüren bir konuya değinmektesiniz. Server tanıtımı için bir çok sunucu sahibinin Silkroad.Gen.TR sitemizi ikinci plana attığının bilincindeyiz. Ziyaretçi kitlemiz genel itibariyle TRSRO oyuncularıdır.

Ancak bu konu TRSRO'nun Olympos sunucusu ile alakalı olduğu için burada bu konuyu daha fazla uzatmamak gerekiyor. Forum sitemize verdiğiniz değer ve emekler için teşekkür ederim. Yakında daha iyi yerlere geleceğimizi ümit ediyorum (desteğiniz ile)