Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Silkroad Online Türkiye Sitesi Ne Zaman Yeni Tasarıma Geçer?

Metaren

Forum Master
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
369
Web sitesi
metaren.net.tr
Silkroad Online Türkçe ve Arapça telif hakları GameGami tarafından kiralanmış ve Türkiye sunucuları hizmete girmişti. Sunucuların 90 cap olarak hizmete başlamasının ardından 100 cap güncellemesi ile oyuncular rekabetin zirve yaptığı TRSRO sunucularında keyifli vakit geçirmeye devam ediyorlar.

GameGami sunucuları açıldığında site üzerinden, forum linki paylaşılıyordu. Ancak Silkroad Online Türkiye Forumu hiçbir zaman hayata geçmedi. Kullanıcıların üyelik oluşturabileceği ve konu açabilecekleri bir forum aktif edilmedi. Geçtiğimiz aylarda ise bu link tamamen kaldırıldı. Panel ile forumun bir bütün olarak çalışabileceğini düşündüğümüz ve büyük merak ile beklediğimiz Silkroad forumu hiçbir zaman açılmayınca, tasarımı takibimize aldık.

Hizmete girdiği ilk günden beri aynı tasarımı koruyan GameGami Silkroad Sunucularının resmi websitesi şuan aşağıdaki görselde olduğu gibi görüntüleniyor. Sizce bir değişiklik zamanı gelmedi mi? GameGami 110 cap güncellemesiyle birlikte panel dizaynında bir değişiklik yapar mı?

silkroad.png