Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Skalidor 100 Cap Sunucusunda Oynayacak Olan Var Mı?

Tv100

Emektar
Eagle & Skalidor efsanesi 4 Kasım'da geri geliyor. Oynayacak olan var mı? Kendi forumlarında baya detaylı tanıtım linkini paylaşmışlar yasak değilse burada da paylaşalım.

Tv100

Emektar
Instagramda izlemiştim Youtube kanalı da açmışlar. Trailer videosu aşağıda.

Since1912

Emektar
Discord sunucularını takibe aldım bende. Güzel server olacak gibi ama 2 haftaya bitiyor bu sw ler.

Theaa

Yes
Yönetici
Eagle & Skalidor efsanesi 4 Kasım'da geri geliyor. Oynayacak olan var mı? Kendi forumlarında baya detaylı tanıtım linkini paylaşmışlar yasak değilse burada da paylaşalım.
Sunucu tanıtımı yapılan linki paylaşabilirsiniz. Ancak server tanıtım alanında yeni konu açarak paylaşmanız doğru bir davranış değildir. Sadece sunucu ile ilgili detaylı bilgi ve yetkiye sahip kişiler server tanıtım alanını kullanabilir ve paylaşımda bulunabilir.

Tv100

Emektar
Sunucu tanıtımı yapılan linki paylaşabilirsiniz. Ancak server tanıtım alanında yeni konu açarak paylaşmanız doğru bir davranış değildir. Sadece sunucu ile ilgili detaylı bilgi ve yetkiye sahip kişiler server tanıtım alanını kullanabilir ve paylaşımda bulunabilir.

Sunucunun kendisine ait forum sitesindeki Türkçe tanıtım konusu :

HTML:
https://forum.skalidor.online/index.php?threads/tr-skalidor-100-cap-ch-beyond-the-infinite-unprecedented-features.37/

Since1912

Emektar
Bitmek derken biraz sert olmuş sanki, bitmek değil de ciddi oyuncu kayıpları yaşanabilir diye düzeltelim bence ☺️

Yaşayıp göreceğiz, Sroman içinde öyle güzel böyle sağlam olacak deniyordu ama bir grup thief e dönünce server kitlendi. Birçok kişi Skalidor'a gidecek olan oyuncular bilerek yaptı falan diyorlar. Çok garip bir hal aldı bu private server dünyası, yaşayıp göreceğiz