Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TRSRO Duyuru TRSRO Lord'un Yükselişi Etkinliği Nedir?

Metaren

Forum Master
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
355
Web sitesi
metaren.net.tr
Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba cümlesiyle başlayarak bilgilendirmesi yapılan TRSRO Lord'un Yükselişi Etkinlik bilgilendirmesine hoş geldiniz. Yanlış anlaşılmalara meal vermemek için aşağıdaki paragraflar sadece alıntı yapılmış, oynanmamıştır. Etkinlik hakkındaki ilk tepkiler ödülün düşük olduğu yönünde. Peki sizlerin yorumu ne olacak? Merakla bekliyoruz.

Uzun süredir oyuncularımız tarafından merakla beklenen, Silkroad Online tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyacak olan “Etkinlik Sunucusu”nu duyurmaktan mutluluk duyarız.

Alışılmış bir oyun macerası dışında bambaşka bir serüveni sizlere sunarak, yıllardır elde etmiş olduğunuz oyun bilgi ve tecrübeniz ile yarışmalara katılabileceğiniz eğlence ve kıyasıya rekabet dolu etkinlik sunucusunu sizler için özenle hazırlandı.

Normal oyun konfigürasyonundan bağımsız olarak, kısa süreli periyotlar ile eğlence amacıyla birbirinden farklı olan etkinliklerin içerisinde yer alacağı event sunucusu ile heyecanı farklı oyun deneyimi ile yaşayacaksınız. Üstelik katılım sağlayacağınız etkinliklerden daha önce Silkroad Online Türkiye’de verilmemiş bir çok özel ödülü kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Dönemsel olarak düzenlenecek ve her etkinlik sonunda sıfırlanacak bu özel sunucuda, belirli periyotlar ile yarışmalar başlayıp, belirlenen tarihlerde sona erecek ve bir sonraki etkinliğe hazırlanmak için sıfırlanacaktır.

Etkinlik sunucusuna katılım için Silkroad Online Türkiye’nin herhangi bir sunucusunda minimum 100 Seviyede (Yalnızca Olympos sunucusunda geçerli olmak üzere minimum 85 Seviyede) karakteriniz olması gerekmektedir. Eğer belirtilen seviyede herhangi bir karakteriniz yok ise etkinlik sunucusuna katılım gösteremezsiniz.

Belirtilen minimum seviyede karakteriniz olan hesabınız ile etkinlik sunucusuna bağlanabilir, hesabınızın içerisinde yer alan Silkleri etkinlik sunucusunda kullanabilirsiniz.

Eğer diğer sunucularımız içerisinde belirtilen minimum seviyede karakteriniz yok ise, oyuna giriş esnasında “Etkinlik sunucusuna giriş yapmak için yeterli gereksinimleri sağlamıyorsunuz” uyarısı ile karşılaşarak etkinlik sunucusuna giriş yapamayacaksınız.

Düzenlenecek her etkinlik için etkinlik sunucusu o etkinliğe özel olarak konfigüre edilecek ve sunucu düzenlemeleri değişkenlik gösterecektir.

Etkinlik sunucusunda IP Limit 1 olarak belirlenmiştir. Ancak normal sunucularda bildiğiniz üzere IP Limit 2 olarak belirlenmiş ve aynı anda oyuna giriş yapabileceğiniz karakter sayısı 2’dir. Etkinlik sunucusunda eğlenirken, mevcut sunucunuzdaki rekabetten geri kalmamanız adına ekstra olarak etkinlik sunucusunda 1 karaktere giriş yapabilirsiniz. Yani özet olarak Troya’da oynayan bir oyuncumuz 2 Karakteri ile Troya mücadelesine meydan okurken, bir karakter daha etkinlik sunucusuna giriş yapabilecektir.

Etkinlik sunucusundaki dengeler her bir etkinliğe özel olarak değişkenlik gösterebilecektir. Bu nedenle tüm etkinliklerde ilgili etkinliğin rehberini incelemenizi tavsiye ederiz.

Her etkinlik sonrasında etkinlik sunucusunda yer alan tüm karakterler otomatik olarak silinecektir.

Etkinlik Tarihleri: 03.02.2023 Cuma 19:00 - 02.03.2023 Perşembe 19:00

Dilerseniz Silkroad Online Türkiye Etkinlik Sunucusunun ilk etkinliği olma özelliğini taşıyacak olan Lordun Yükselişi etkinliği rehberine erişim için Tıklayın.


http://www.wemademax.com/