Kapalı Beta - Aktivasyon Kodu (21 Eylül - 4 Ekim)

Metaren

GuildMaster
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
68
Tepkime puanı
17
Level
20
Konum
localhost
Web sitesi
silkroad.gen.tr
Sunucu
Efes
Türkiye'nin hemen hemen her kentinde internet kafelerin müşteri akınına uğradığı, oyuncuların saatlerini harcayarak keyifli zaman geçirip, güzel dostluklar edildiği Silkroad Online oyunu Ekim ayında Türkiye sunucularıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Joymax ile GameGami arasında yapılan tescil anlaşması sonucunda, GameGami tarafından yönetilecek ve GameGami'nin talep ettiği düzenlemeleri içerisinde barındıracak olan Silkroad Online Türkiye sunucuları 21 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında Kapalı Beta olarak, oyun severlerin kullanımına açılarak test edilecek.


Silkroad Online Türkiye 🇹🇷 Kapalı Beta Nedir?

- Kapalı beta yalnızca sınırlı sayıda kişinin katılım sağlayabileceği, oyun geliştiricileri tarafından oyunun açılışından önce tüm ayrıntıları ile test edilebilmesi için biz oyunculara sunulan özel ve sadece sınırlı sayıdaki oyuncuya açılacak bir oyun sürümüdür.

Kapalı Beta'ya Kimler Katılabilir?

Belirlenen tarihler aralığında resmi internet sitesinden üyelik oluşturan kullanıcılar arasından yapılacak çekiliş ile seçilen kullanıcılara ve resmi sosyal medya sayfalarından belirli aralıklarla paylaşılacak olan Beta Aktivasyon kodunu resmi website de aktif eden oyunculara kapalı beta sürümüne katılım izni verilmiş olacaktır. Toplamda 1.000 adet Aktivasyon Kodu paylaşılacaktır.

Aktivasyon Kodunu Elde Etme ve Kullanma Süreci

Aktivasyon kodu beta sürümüne katılmaya hak kazanan oyunculara mail yolu ile gönderilecektir. Bu aktivasyon kodunu resmi website üzerinden giriş yaptıktan sonra kullanabileceksiniz.

Kapalı Beta İçin Oyunu Nasıl İndirebilirim?

Resmi internet sitesi üzerinden oyunun indirme linkleri, hesabını aktif etmiş olan kullanıcılar için kullanılabilir hale gelmiş olacaktır. Kapalı Beta aktivasyonu yapamamış olan kullanıcılar oyunu indirebilmek için resmi açılışı beklemek durumunda kalacaktır. Kapalı Beta için indirmiş olduğunuz sunucu dosyalarını, resmi açılışta da kullanabileceksiniz. Oyunu tekrar indirmenize gerek olmayacaktır. Ayrıca Kapalı Beta için aldığınız kullanıcı hesabınızı resmi açılışta da kullanabileceksiniz. (İçeriğindeki karakter silinmiş olacaktır.)

Kapalı Beta Süreci Nasıl İşleyecek?

Beta sürümü iki aşamadan oluşacaktır. Her iki aşamada da oyun içi etkinlikler ile birlikte kale savaşı testleri de gerçekleştirilecektir.

a) İlk aşamada tüm karakterler 1 seviye olarak oyuna başlayacaklardır. Normal açılış standartlarındaki karakterlerde ekstra olarak sınırsız silk bakiyesi olacaktır.
b) İkinci aşamada tüm karakterler 90 seviye, tam ekipmanlı, tecrübe puanlı ve hesaplarında sınırsız silk bakiyesi ile test sürecinin tamamlanmasına kadar keyifli vakit geçirecektir.
 
Son düzenleme:

Reklam

Üst