Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

PaintNet - .DDS Edit Programı - PNG / JPG Çevirici

PaintNet - .DDS Edit Programı - PNG / JPG Çevirici 4.3.1

indirmek için izniniz yok
DDS formatındaki görselleri editleme için yardımcı program Paint.NET'i indirme linkleri paylaşılmıştır.

Silkroad .ddj dosyalarını editleyebilmeniz için birkaç işlemden geçirmeniz gerekiyor. Ne yazık ki hali hazırda .ddj formatındaki dosyayı editleyebilecek bir uygulama mevcut değil.

Öncelikle .ddj formatındaki dosyayı .dds'ye convert etmeniz gerekmektedir. Bu işlem için gerekli programı daha önce sizlerle paylaşmıştır. DDJ dosyasını DDS'ye çevirdikten sonra düzenleme yapabileceğiniz veya PNG / JPG tarzı popüler formatlara çevirebileceğiniz bir uygulama programa ihtiyaç duyacaksınız.

PaintNet programı, DDS formatına çevirdiğiniz silkroad online dosyalarını düzenlemek ve format değişimi için biçilmiş kaftan.

Birçok içerik paylaşımı yapılan forumda, PaintNet indirme linki paylaşılmış olmasına rağmen, zamanla linkler geçersiz hale gelmiş. Sizler için paylaştığımız dosya indirme linki, doğrudan yazılım geliştiricilerin websitesine aittir. Böylelikle, en güncel DDS editör programına sahip olabileceksiniz.

Silkroad DDS çevirici programı olarak kullanabileceğiniz PaintNet dosyası ile ilgili bu konu açılırken, programın en güncel sürümü 4.3.1 olarak paylaşılmıştı.
Eğer sizler şuan daha güncel versiyonuna denk geldiyseniz, bilin ki bu mantık işe yaramış ve konu çöp olmaktan kurtulmuş, amacına hizmet etmiş demektir.


1632831830342.png


Yukarıdaki görselde kırmızı çerçeve ile işaretlenmiş alandan, PaintNet DDS converter ve DDS editör programını indirebilirsiniz. Kurulum esnasında, Google Drive veya Yandex gibi uygulamaların kurulum reklamı denk gelebilir. Bu içerikleri kurma zorunluluğunuz bulunmuyor. Basit birkaç tik kaldırma işlemi sayesinde, temiz ve güvenilir dosyaları kullanabilirsiniz.

Ücretsiz .DDS editör ve .DDS to .PNG , .DDS to .JPG programını indirin ve DDS düzenleme işlemine başlamak işte bu kadar basit!
Yazar
Metaren
İndirilme
3
Görüntüleme
2,203
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Metaren ait diğer kaynakar