Kapalı Beta 2. Aşama (Açık Beta)

Metaren

GuildMaster
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
111
Tepkime puanı
45
Level
20
Konum
localhost
Web sitesi
silkroad.gen.tr
Sunucu
Efes
Beklenen açıklama yaklaşık yarım saat kadar önce resmi website'de yayınlandı (27.09.2020 - 22:30)

Kapalı Beta'ya giriş yapabilmek için bolca aktivasyon kodu paylaşılmış olsa da, binlerce Silkroad Online sever kapalı beta aktivasyon kodu alamadığı için sunucuyu deneme imkanı bulamamıştı. Aşağıda alıntılamış olduğumuz Kapalı Beta 2. Aşamasıyla birlikte, beta sunucusu açık beta hizmeti sağlayacaktır. Bu sayede tüm oyun severler, beta sunucusunu test edebilecekler.

Açık beta sunucusuna kapalı betada kullanmış olduğunuz kullanıcı bilgileri ile giriş yapabilirsiniz veya yeni bir üyelik alarak oyunu test edebilirsiniz. Oluşturacağınız karakterler beta amaçlı olarak; 90 seviye de ve tam teçhizatlı olacak, 5000 silk bakiyesi de üyeliğinizde bulunacaktır.

Kapalı Beta 2. Aşaması

Silkroad Online Türkiye'den herkese merhaba,

Bakım Süreci: 28.09.2020 / 12:00 ~ 16:00

Kısıtlı katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz beta sürecinin ilk aşaması olan kapalı beta aşaması 28.09.2020 Saat 12:00'de 2. Aşamaya geçilmesi amacıyla sunucu kapatılacaktır. Bu vesile ile ilk aşamaya katılım gösteren tüm oyuncularımızı tebrik ve teşekkür ederiz.

Kapalı beta sürecinde tespit edilip raporlanan tüm hatalar için arka planda çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

2. Aşamadan itibaren Beta süreci "Açık Beta" olarak açılacak ve oyun işleyişi tüm oyuncuların gönüllü katılımı ile ilerleyecektir. Açık Beta'da sunucumuza beta aktivasyon koduna ihtiyaç duymadan tüm oyuncuların erişimine açık konumda olacaktır. Dileyen herkes açık beta sürümüne katılım gösterebilir.

- Açık beta sürümünde karakterler 90 seviye ve tam ekipmanlı olacaktır.
- Kapalı beta aşamasında kullanmış olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi açık beta sürecinde kullanabilirsiniz.
- Yoğun item kullanımını (Monster scroll, Pandora Box vb.) önlemek amacıyla karakterlerdeki silk miktarı limiti 5.000 Silk olarak sınırlandırılmıştır.
- Açık beta süreci tamamlandığında karakterler ve hesaplardaki silk miktarları silinecek olup, kullandığınız kullanıcı adı ve şifresi ile tam sürümde oyuna erişim sağlayabilirsiniz.
- Açık beta sürecinde karşılaştığınız hataları ticket destek ve Discord sunucumuzdaki hata-bildir kanalı üzerinden bizlere bildirebilirsiniz.

Oyun dinamikleri, ağ bağlantısı testleri, karakter yapılandırmaları ve genel oyun işleyişinin gerçekleştirileceği açık beta sürecine dileyen tüm oyuncularımız katılım gösterebilirler.

Beta süreci boyunca bizlerle birlikte test çalışmasına katılım gösteren ve gösterecek olan tüm oyuncularımıza tekrar teşekkür ederiz.
 

Reklam

Üst