Kapalı Beta Aktivasyon Kodu Olan Kullanıcıların Kullanımına Açıldı

Metaren

GuildMaster
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
113
Tepkime puanı
46
Level
20
Konum
localhost
Web sitesi
silkroad.gen.tr
Sunucu
Efes
Joymax ile GameGami'nin lisans anlaşmasını yaptığı ilk günden bu yana, büyük ilgi ve merak edilen Silkroad Online Türkiye sunucuları için Kapalı Beta sürümü bugün aktif edildi.

Silkroad severlerin sunucuyu hikaye, edit ve donanım anlamında test edebilmesi için GameGami tarafından aktif edilen Kapalı Beta ile ilgili resmi sitede bugün 12:23'te aşağıda paylaşmış olduğumuz duyuru yayınlandı.

Kapalı Beta Başlıyor

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Oyun dinamikleri, oyun kurgusu ve sunucu alt yapısının test edilmesi amacıyla düzenlenen kapalı beta süreci 21.09.2020 Saat 13:00 itibari ile başlıyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan yapılan beta aktivasyon kodu paylaşımları ve İnternet sitemize kayıt olan kullanıcılar arasından gerçekleştirilen çekiliş ile kapalı betaya katılım hakkı kazanan oyuncularımız giriş yapabilecek.

21.09.2020 - 04.10.2020 Tarihleri arasında Silkroad Online Türkiye sunucusu tüm detayları ile değerli katılımcılarımız ile birlikte test edilecek.

Kapalı beta sürümü iki aşama olarak planlanmıştır. Her iki aşamada da oyun içi etkinliklerle birlikte kale savaşı testleri de gerçekleştirilecektir. Kapalı beta 1. aşama ile başlayacaktır.

1.Aşama- Bu aşamada tüm karakterler 1 seviye, normal açılış standartlarında ve tüm kullanıcıların hesaplarına sınırsız silk yüklenmiş bir şekilde başlayacaktır.

2.Aşama- Bu aşamada tüm karakterler 90 seviye, tam ekipmanlı, tecrübe puanlı ve tüm kullanıcıların hesaplarına sınırsız silk yüklenmiş bir şekilde devam edecek ve beta sürümü bu aşamadan sonra tamamlanacaktır.

Aynı zamanda her iki aşamada da Pazar akşamları kale savaşları gerçekleştirilecektir.

Aşamaların değiştirilme tarihleri yapılan testlere bağlantılı olarak GameGami tarafından duyurulacaktır.

Kapalı beta sürecinde oluşturduğunuz karakterler ve hesabınızda ücretsiz bir şekilde test amacıyla yüklenen Silk’ler beta süreci tamamlandığında silinecektir.
 

Reklam

Üst