Şarj Sistemi Olacak Mı? Shard Fatigue Nedir?

Metaren

GuildMaster
Yönetici
Katılım
13 Eyl 2020
Mesajlar
113
Tepkime puanı
46
Level
20
Konum
localhost
Web sitesi
silkroad.gen.tr
Sunucu
Efes
Silkroad Online 3. parti yazılımlara karşı Shard Fatigue yani Şarj Sistemi ile karşı çıkmak istediğini belirterek oyuncularına bir yenilik sunmuştu. Shard Fatigue sebebiyle, günün belirli birkaç saatinde %100 exp/sp kazanılıyor, birkaç saatinde %50 exp/sp kazanılıyor ve geri kalan yaklaşık 16 saatlik süreçte hiç exp/sp kazanılamıyor. VIP üyeler ise Şarj sisteminden muaf tutularak 7/24 eşit exp/sp kazanabiliyorlar. Bilmeyenlerin anlayacağı dille, isro'da premium, ticket almakta yetmiyor, günü dolu dolu geçirebilmek için illa ki VIP olmanız gerekiyor.

Vip olmayı neredeyse zorunlu hale getiren bu sistem Silkroad Online Türkiye sunucularında GameGami'nin talebi üzerine deaktif edilmiştir. Oyunu olabildiğince 2008 yılındaki bağımlılık yapan halinde hizmete sunmayı hedefliyorlar.
Şarj sistemi olacak mı?

Bildiğiniz üzere Silkroad Online’da yıllar içerisinde birçok yenilik ve güncellemeler yapılmış ve bu yenilikler ile oyunun temel işleyişinde bazı değişikliklere gidilmişti. Daha öncede ilan ettiğimiz gibi resmi Türkiye sunucularında oyunun orjinaline esasen Türk oyuncu portföyüne göre bazı değişiklikler yapmayı uygun gördük. Bu kapsamda Şarj sisteminin Resmi Türkiye sunucularında olmayacağını belirtmek isteriz.
 

Since1912

Member
Katılım
16 Eyl 2020
Mesajlar
8
Tepkime puanı
7
Level
15
Sunucu
Efes
Açılışta olmayacaksa ilk 2 yıl içerisinde de gelmemesi lazım, yoksa baya sıkıntı yaşanır.
 

Reklam

Üst