Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

110 Cap ★ Serapis online l Cap 110 l CH+EU l 2nd Skill Bar l New Features l Long Terms 03.03.2023

EGY_Twix

Sponsor Master

Ekli dosyalar

• CF61E9B2-1CD2-4150-88E7-D14180842C7A.png
    CF61E9B2-1CD2-4150-88E7-D14180842C7A.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 4

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
One of the global servers whose details I have been waiting for a long time. Good luck.

Theaa

Yes
Yönetici
Her zaman vurguluyoruz, keşke tanıtımları metin olarak paylaşsalar. Anlamadığımız yerlerin çevirisini saniyeler içerisinde yapardık. Bu şekilde tanıtım görünce gerçekten canım sıkılıyor :(

Sunucu güzel olacak gibi ama ingilitçe ^^

Theaa

Yes
Yönetici
2000$ ? Kimse kazanamadan server kapanır bence :ROFLMAO:
Oyuncusu olan hiçbir sunucunun sebepsiz yere kapandığını görmedim. (duyduklarım var 😅)

Ödül belirlenirken, muhtemel kazanç hesaplanmış, rekabetin yüksek olması için ödülde yüksek tutulmuş. Bu sayede çok kazanıp, çok kazandırmak hedeflenmiş.

Discord sunucusunda Türkçe sorulara destek amaçlı yanıt veriyorum. DC ye de bekleriz 😘

Teskilat

Emektar
Oyuncusu olan hiçbir sunucunun sebepsiz yere kapandığını görmedim. (duyduklarım var 😅)

Ödül belirlenirken, muhtemel kazanç hesaplanmış, rekabetin yüksek olması için ödülde yüksek tutulmuş. Bu sayede çok kazanıp, çok kazandırmak hedeflenmiş.

Discord sunucusunda Türkçe sorulara destek amaçlı yanıt veriyorum. DC ye de bekleriz 😘
Hayırlı olsun da umarım tarafsızlığını kaybetmezsin. El alemin sunucusunu savunmak için foruma zarar vermeyin bence :devilish:

ScorpionS

Knight / Captain
Bilerek mi böyle afiş yapıyorlar hiçbir şey anlamayalım sıkılıp çıkalım diye?