Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Server Sahibi Rütbeleri ve Özellikleri

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Merhaba,

Forum sitemizde gerçekleşen reklam alanları güncellemesi ile çeşitli yenilikler getirilmiştir. Sunucu sahibi arkadaşlarımızın bireysel talep ile elde edebilecekleri " Server Master " rütbesi aktifliği korumaktadır. Geçmişte 4 saatte 1 kez kendi konusunu üste taşıma yetkisi, 24 saatte 1 kez olarak revize edilmiştir.

Çeşitli reklam alanları ile sitemize bağışta bulunan sunucu sahipleri, elde ettikleri tanıtım süresince " Sponsor Server Master " rütbesine sahip olacaktır. Sponsor Server Master rütbesine sahip olan üyelerimiz, kendi konularını 4 saatte 1 kez üste taşıma yetkisine sahiptir. Bu özellik günde en fazla 3 kez kullanılabilecek şekilde düzenlenmiştir.

Sponsorluk ücretleri ve reklam alanı ile ilgili konumuzu inceleyebilirsiniz.

Konuyu üste taşıma özelliği nedir? Örnek ile açıkladık.

Son düzenleme:

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Farklı renk olması gerekmez miydi? Aynı renk yapmanız şaşırtıcı oldu.
Merhaba, renkler ile editör, server master, yönetici, standart üyelik gibi gruplandırmaları ayırdık ve ücretli üye grubu ve üst düzeyler için arka plana çatırtı ekledik. Şuan sadece @Roxy Online üyemiz sponsor olarak üyelik hakkına sahip ve henüz tanıtım konusunu paylaşmadığı için aradaki farkı göremediniz. Çok yakında forumun gelişmesiyle farkı deneyimleyeceksiniz.

Metaren

Forum Master
Yönetici
Web sitesi
metaren.net.tr
Merhaba,

Private Server tanıtım alanında, bump yani yükselt özelliği ne işe yarar diye özelden soran arkadaşlarımız oldu. Bu konuya açıklık getirebilmek adına aşağıya örnek görsel eklenmiştir. Konuya son yorum yapılması konuyu yukarı taşımaz. Konu sahibi veya yönetim ekibinin "yükselt" özelliğini kullanması gerekmektedir. Aksi taktirde konu yukarı çıkmaz. Bu sebeple sunucu sahibi rütbesi almak (Günde 1 kez) ve sponsor master rütbesi almak (Günde 3 kez - 4 saatte delay süresi bulunur) etkileyici faktördür. Konunuzu yukarı taşımayı ihmal etmeyin.

Örnekte de görüldüğü gibi, @Theaa Zenia ve Roxy Online sunucularının tanıtımlarına yorum yazmış. Roxy'e daha yakın sürede yorum yazdığı halde, konu 2. sırada görüntülenmektedir. @Roxy Online konuyu yükselt özelliğini kullanarak üste taşıyabilir.

1666269800310.png

Since1912

Emektar
Merhaba,

Private Server tanıtım alanında, bump yani yükselt özelliği ne işe yarar diye özelden soran arkadaşlarımız oldu. Bu konuya açıklık getirebilmek adına aşağıya örnek görsel eklenmiştir. Konuya son yorum yapılması konuyu yukarı taşımaz. Konu sahibi veya yönetim ekibinin "yükselt" özelliğini kullanması gerekmektedir. Aksi taktirde konu yukarı çıkmaz. Bu sebeple sunucu sahibi rütbesi almak (Günde 1 kez) ve sponsor master rütbesi almak (Günde 3 kez - 4 saatte delay süresi bulunur) etkileyici faktördür. Konunuzu yukarı taşımayı ihmal etmeyin.

Örnekte de görüldüğü gibi, @Theaa Zenia ve Roxy Online sunucularının tanıtımlarına yorum yazmış. Roxy'e daha yakın sürede yorum yazdığı halde, konu 2. sırada görüntülenmektedir. @Roxy Online konuyu yükselt özelliğini kullanarak üste taşıyabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 451
Parayı veren düdüğü çalar yani :LOL:

Theaa

Yes
Yönetici
Parayı veren düdüğü çalar yani :LOL:
Çok ayıp 😔😅

Elde edilen gelir sitenin daha fazla trafik alması ve sadakat bağlı ödüller verilebilmesi için kullanılacaktır. Forum sitemizden adsense haricinde elde edilen tüm gelir eksiksiz olarak, foruma yatırım amaçlı harcanacaktır. Bu sebeple reklam alanlarının bedeli uygun fiyatlı ve erişilebilir düzeydedir. 🤷‍♂️

Since1912

Emektar
Çok ayıp 😔😅

Elde edilen gelir sitenin daha fazla trafik alması ve sadakat bağlı ödüller verilebilmesi için kullanılacaktır. Forum sitemizden adsense haricinde elde edilen tüm gelir eksiksiz olarak, foruma yatırım amaçlı harcanacaktır. Bu sebeple reklam alanlarının bedeli uygun fiyatlı ve erişilebilir düzeydedir. 🤷‍♂️
💕